Get the Flash Player to see this player.
Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
ARNE IP telefonija
ARNE Meritve
ARNE omrezja
ARNE HP oprema
Image 5 Title

Domov
sreda, 22 februar 2012
ARNE d.o.o. je že 22 let med vodilnimi podjetji za inženiring v računalništvu in informatiki v Sloveniji.
Na prenovljenih spletnih straneh si oglejte našo ponudbo!

HP PREMA arhitektura
torek, 11 januar 2011
Hewlett-Packard je nedavno predstavil novo generacijo strežnika ProLiant DL980 G7, ki s PREMA arhitekturo podpira do osem intel Xeon 7500 procesorjev.
hp_circlelogo_3d_150.jpg


Strežnik je namenjen najzahtevnejšim uporabnikom, ki prisegajo na x86 arhitekturo, in sicer za izvajanje poslovno kritičnih aplikacij, kjer sicer prevladujejo HP Integrity strežniki.
V osem-procesorski izvedbi ima DL980 strežnik največ 64 jeder, podpira do 2TB spomina (128 DIMM ležišč) in ima kar 16 PCI Express razširitvenih mest.
Temelji na HP PREMA arhitekturi in z njeno pomočjo dosledno izkorišča najnovejše Intel Xeon 7500/6500 procesorje s "Quick Path interconnect" tehnologijo (QPI).

Po posebej ugodni ceni so na voljo različni strežniški kompleti, ki predstavljajo celovito rešitev. V primerjavi z rednimi cenami po ceniku so kompleti cenejši za 18 odstotkov.

Primer - HP ProLiant DL980 G7 strežnik
  • HP ProLiant DL 980 G7 strežnik
  • 4 x Intel Xeon MP E7520 procesorji s štirimi jedri, (razširitev do 8 procesorjev)
  • 64GB RAM, razširljivo do 2TB
  • 2 x 146GB SAS diska, RAID 1, (razširljivo do 8 diskov)
  • 4 x 1GbE Ethernet mrežni vmesniki
  • Storitev: "Hardware installation service"
  • Garancija: 3 leta z režimom "6h call to repair HP hardware support"

Priporočena prodajna cena 24.000 EUR + DDV.


Podroben opis strežnika -->

Za dodatne informacije in zahtevo za ponudbo nas lahko kontakrirate preko spletnega obrazca -->  ali na telefon 01/561-0310.

 
< Nazaj   Naprej >
 
Naročite se na novice